ŞINGIL ÇATI

0530 153 78 60
İletişim formu
ŞINGIL ÇATI.jpg

Şıngıl catı

shingle Amerika’daki en yaygın olarak kullanılan kaplama malzemesi ve yaygın olarak bir asfalt shingle olarak da bilinir. Asfalt zona fiberglas çekirdeğe sahiptir ve asfalt emdirilmiş ve daha sonra renk ve doku eklemek için mineral granüller ile kaplanmıştır. Kompozisyon zona iki ana türü vardır.

HİZMETTE KALİTE PROFESYONELLİK

HIZLI PLANLI TESLİMAT EKONOMİK FİYATLAR İLE

SİZLERDE MÜŞTERİLERİMİZ ARASINDA YERİNİZİ ALIN.

DEĞİŞİMİN KEYFİNİ YAŞAYIN

0530 153 78 60

0536 692 51 95

0531 975 55 97

0536 823 03 18

1. Üç sekme kompozisyon zona mevcut en ekonomik shingle vardır. Yüklü Onlar genellikle, 25-30 yıl üretici garantisi yanı sıra 70 kadar mph rüzgar garantilidir üretici şartnamesine. Onlar bir renk aralığında gelip, ekonomik ve kolayca kullanılabilir çünkü Birçok müşteri, üç sekme zona seçin. Dezavantajları kısa yaşam beklentisi ve çatı çerçeveleme herhangi kusurları gizlemek için bir yetersizlik sayılabilir. Farklı renkleri mevcuttur görmek için buraya tıklayın.

2. Mimari / Lamine zona üç sekme shingle aynı yapı çok ile başlayan, ancak shingle maruz kısmına maddi lamine fazladan bir katman var. Bu ek katman daha uzun ömürlü, shingle kalın yapar ve bunu bir daha boyutlu bir görünüm verir. üreticinin talimatlarına yüklüyse, standart lamine shingle genellikle sınırlı bir ömür boyu üretici garantisi yanı sıra, 120 mph rüzgar garanti taşır. lamine shingle kullanarak birincil avantajları uzun ürün ömrü ve daha hoş estetik vardır. Üç sekme zona aksine, lamine shingle görünümü yinelenen desenler yapma görünmüyor çok daha başarılı çatı güverte kusurları gizleme.

Özel Zona : -Hail / Darbeye Dayanıklı Zona birçok önde gelen üreticileri tarafından üretilmektedir. Darbelere karşı dayanıklı zona lamine tarzı zona gelir. Onlar darbe ve (130 mil kadar, üreticisine bağlı olarak) yüksek rüzgarlardan zarar direnecek şekilde tasarlanmıştır. Zona dayanıklı darbe olarak sınıflandırılabilir için onlar Sigortacı Laboratories (UL) ve Test ve Malzeme American Society (ASTM) tarafından belirlenen sıkı (Sınıf 4) standartlarına uygun olmalıdır. Birçok sigorta şirketleri ev darbeye dayanıklı zona yüklemek için ev sahibi politikalarına indirimler sunuyoruz. Başlangıçta büyük yatırım rağmen, darbeye dayanıklı zona maliyeti sigorta primi indirimi ile zamanla telafi edilebilir. Çoğu darbeye dayanıklı zona sınırlı ömür boyu üretici garantisi taşırlar. zona, standart laminat zona farklı görünmüyor.

YEŞİL Kompozisyon Zona enerji tüketimini ve maliyetleri azaltacak bir çatı sistemi ile ilgilenen ev sahipleri için yüklenir. Bu zona güneş ışığını yansıtır ve ev ve tavan üst kesimlerinde ısı birikmesi azaltmak için tasarlanmıştır. Yukarıda belirtilen ve genellikle laminat zona sınırlı ömür boyu üretici garantisi taşıyan gibi bu zona aynı görünüyor. Standart lamine zona daha pahalı olmasına rağmen, YEŞİL kompozisyon zona geliyor ekstra faydalar ile. Bazen onlar için uygun olabilir hükümet vergi kredisi ve onlar ev enerji tüketimini ve maliyetleri azaltmak için çok daha fazla potansiyele sahip. Zona Serin Çatı Değerlendirme Konseyi (CRCC) tarafından puan gerekir ENERGY STAR YEŞİL kompozisyon zona olarak sertifikalı önce.

Özel çeşitli vardır zona-bugünün piyasasında üç sekmesi ve lamine edinilebilen ek. Bu çatı kaplama malzemeleri farklı bir görünüm oluşturmak ve eviniz için hissediyorum, ve mahallede diğer evlerinden ayrı ayarlamak için izin verir. Bugün mevcut büyük bir çatı seçeneklerden bazıları ile ilgili Dış Yapı Çözümleri temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.


Çatı Ustası Evden eve nakliyat Kamyonet Nakliye İstanbul Nakliye Moloz Hattı İkinci El Eşya Alanyer İkinci El Eşya Alanlar Çatı Yapım Ustası Otomatik Kepenk İstanbul Çatı İzolasyon Moloz Hattı Web Tasarım